Faqe Interneti Portal

Një Faqe Interneti Portal duhet të ketë përzierjen e duhur të funksionalitetit teknik, përsosmërinë estetike dhe elementëve interaktivë për t’u dalluar në aspektin e paraqitjes, funksionalitetit dhe strukturës. ENOR Technologies shkëlqen në fushën e zhvillimit e Faqeve të Internetit Portal dhe ofron shërbime të zhvillimit fleksibël dhe të besueshëm të faqeve të internetit Portal për të siguruar që portali juaj pasqyron idenë tuaj të biznesit. Duke mbuluar fusha të ndryshme si portale lajmesh, revista, real estate, turne dhe udhëtime, industri te ndryshme, e-commerce etj., ne bëjmë të mundur që bashkëpunimi elektronik midis partnerëve, konsumatorëve dhe klientëve të funksionojë në mënyrë të pandërprerë me portalet tona të pasura me funksione dhe teknologjitë më të fundit.

null
eCommerce
null
B2B & Business
null
Portale
null
Shëndeti & Fitnesi

Karakteristikat & Përfitimet nga
Faqe Interneti për Argjendari

Gratë, që janë të njohura për natyrën e tyre të të zgjedhurit, është shumë e vështirë të kuptohet psikika e tyre dhe t’i bësh ata të pëlqejnë markën tënde. Megjithatë, kjo detyrë mund të thjeshtohet me ekipin e ENOR Technologies. Ne kemi përvojë të jashtëzakonshme në projektimin e faqeve të internetit për industri të ndryshme, përfshirë edhe tuajat.

01

Dizajn Përfekt

Ekipi ynë me personel të aftë njeh shumë mirë mentalitetin femëror dhe përdor dizajnin minimalist, të guximshëm dhe ekstravagant sipas nevojave të markës suaj.

02

Fjalë minimale, ndikimi maksimal

Fokusi kryesor është që të zgjojë reagimin emocional te klientët. Për këtë, ekipi ynë përfshin tekstin ngacmues që imponon ndikimin maksimal.

03

Dizajn i thjeshtë por i bukur

Zhvilluesit tanë të aftë me përvojë prej mbi 8 vjetësh ndërtojnë faqe interneti delikate, të thjeshta dhe të bukura, ndërsa nuk e teprojnë me elementë ngjitës.

04

E Lehtë për t’u menaxhuar

Ju mund të shtoni lehtësisht imazhe të shumta në një produkt të vetëm, të redaktoni ato ekzistueset ose të riorganizoni produktet me një Panel Administrimi të lehtë për t’u menaxhuar.

05

E Lehtë për të bërë blerje

Faqet tona të internetit janë të lehta për t’u naviguar dhe kanë një proces blerjeje të saktë dhe pa probleme që rrit shitjet në internet në faqen tuaj.

Kërko Ofertë për Faqe një Interneti që Kupton Blerësit e Bizhuterive sipas shijeve të tyre

Ndërtoni një Slider Përfekt

Prezantimi i sistemit më të sofistikuar të redaktimit të sliderave në dispozicion. Slider e programuar nga ENOR Technologies ka miliona opsione të ndryshme të dizajnimit dhe rregullimi i animacioneve sipas dëshirës mund t’ju ndihmojnë të përcillni çdo mesazh për çdo audiencë.

Shtoni disa faktorë wow në faqen tuaj më tepër sesa thjesht imazhe dhe tekst. Ju mund të përfshini elementë video, imazhe, produkte, API të rrjetit social, forma kontakti, elementë të kërkimit të produkteve dhe shumë të tjera – të gjitha këto mund të animohen dhe ruhen si HTML të redaktueshme. Kjo ju lejon të komunikoni mesazhin tuaj në mënyrën më tërheqëse, ndërsa keni SEO fantastike në faqen tuaj. Përdorni modelet tona në slider ose modifikoni çdo aspekt të sliderit tuaj me redaktorin vizual më të fuqishëm të momentit.

Zgjidhni ENOR Technologies për ndërtimin e Faqes së Internetit për Argjendarinë tuaj – Ja Pse?

01

21+ Year Of Experience In Developing Health And Beauty Website Designs

02

Mbështetur nga një skuadër me ekspertë të aftë me përvojë të pasur.

03

24 Orë Mbështetje Teknike dhe Ndihmë

04

Gjithmonë në projektet tona integrohen teknologjitë më të fundit nga Ekspertët tanë!

05

Zhvillim i Projekteve me Çmimet më të mira në treg!

Dizajnimi i Unazës së Fejesës

Jepuni klientëve tuaj mundësinë për të gjetur Unazën Ideale që kërkojnë, dhe përputheni atë me një diamant për një përvojë të plotë në ndërtimin e unazave.

ENOR Technologies lejon klientët tuaj të shfletojnë disa stile vendosjeje, duke filtruar sipas formës së diamantit, llojit të metalit ose diapazonit të çmimeve. Diamantet përputhen me formën dhe peshën në secilin të dhënë specifike të unazës, duke u dhënë atyre të gjitha mjetet e nevojshme për të krijuar unazën e përsosur nga fillimi në fund.

Konsumatorët janë në gjendje të zgjedhin madhësinë e tyre të unazës dhe cilësinë e diamantit, dhe madje përfshijnë një mesazh që do të gdhendet brenda unazës.

Qendra e Dizajnit të Bizhuterive

Qendra e Dizajnit të Bizhuterive të ENOR Technologies ju lejon të bashkëpunoni me klientët tuaj gjatë procesit të projektimit të bizhuterisë, duke dërguar mesazhe me tekst dhe postë elektronike përgjatë çdo hapi. Afati kohor i projektit tuaj tregon çdo moment historik ndërsa përparon projektimi, ku mund të shtoni “ngjarje” të projektimit, të tilla si skica, interpretimi, modeli, pjesa e përfunduar ose thjesht shembuj për frymëzim. Çdo ngjarje mund të kërkojë miratim nga klienti për të vazhduar, dhe madje mund të pranoni pagesa të pjesshme ose depozita. Sapo të përfundojë projekti, ju mund të koordinoni logjistikën për transportim ose ta bëni klientin tuaj të shohë personalisht pjesën e përfunduar.

 

Faqe Interneti Profesionale Responsive

Çdo projekt i ri dhe faqe interneti që krijojmë janë të realizuara për të funksionuar në mënyrë perfekte në të gjitha pajisjet. Kjo përfshin edhe projektin tuaj të faqes së internetit, të gjitha funksionalitetet e industrisë sonë të argjendarisë, dhe madje edhe faqet e administrimit në Sistemin e Nenaxhimit të Përmbajtjes së faqes suaj të internetit. Duke përdorur dizajnin Responsive të faqes së internetit për çdo element, faqja juaj do të ketë ekuilibrin e përsosur midis formës dhe funksionit. Konsumatorët mund të gjejnë lehtësisht produktet dhe bizhuteritë e tua të argjendarisë, ndërsa mund të bësh ndryshime në faqen tuaj të internetit nga pajisja juaj celulare ndërsa jeni në lëvizje. Ne madje mund të shkojmë në milje ekstra dhe të krijojmë elemente globale dhe ikona që tregohen vetëm në pajisje të caktuara ose madhësi të ekranit, duke i dhënë vizitorëve tuaj përvojën më të përshtatur të shfletimit të mundshme.

Optimizim i Motorëve të Kërkimit

Gjeneroni më shumë trafik në faqen tuaj të internetit dhe rrisni trafikun në këmbë drejt dyqanit tuaj duke përfituar nga shërbimet tona SEO.

Auditimet fillestare të ENOR Technologies dhe Planet SEO afatgjata mund t’ju ndihmojnë të dilni në zonën tuaj të tregut.

Ekspertët tanë të SEO do të analizojnë specifikat e tregut tuaj dhe do të krijojnë një strategji përmbajtjeje të drejtuar nga fjalët kyçe, në mënyrë që të maksimizoni potencialin e faqes suaj të internetit pasi të zhvillohet.

Live Chat

Klientët tuaj kanë pritshmëri për nivelin më të lartë të shërbimit, me kohën më të shpejtë të përgjigjes së mundshme.

Përmbushja e kësaj kërkese u tregon vizitorëve tuaj online se jeni gati për biznesin e tyre dhe se jeni mjaft të përparuar për të vazhduar me teknologjinë e fundit. Ka shumë raste kur e vetmja gjë që ndalon blerjen e një klienti të mundshëm është ajo një pyetje unike që nuk është përgjigjur në faqen tuaj të internetit. Të qenit atje kur ata kërkojnë është thelbësore për shndërrimin e këtij vizitori në një shitje, dhe duke i rikthyer ata në dyqanin tuaj si klient në të ardhmen.

TEKNOLOGJITË TONA

Ne përdorim bazën e mëposhtme të teknologjive të gjuhëve të programimit për çdo Faqe në Internet që Ndërtojmë.

Ekipi ynë i zhvillimit qëndron në krye të versioneve të fundit të qëndrueshme, në mënyrë që të mos keni asnjëherë shqetësim nëse baza e kodeve të faqes suaj të internetit do të jetë e azhurnuar. Ekipi i IT po zgjeron vazhdimisht infrastrukturën e serverëve për të trajtuar një rritje të vazhdueshme, duke ruajtur firewalls të serverëve dhe duke instaluar mure të reja sigurie sa herë që ato bëhen të disponueshme.

EKSPERTË

Në Design sipas kërkesave
Programim & Zhvillim

2 VITE

Suport Teknik
Pa Pagesë

1000+

Projekte të Përfunduara,
265+ në zhvillim

8+ VITE

Besim
& Eksperiencë

Diskutoni me ne planet tuaja për faqe e interneti Real Estate
E sigurtë se ju do të na falënderoni më vonë.

Ne krijojmë, nuk instalojmë apo shkarkojmë modele të gatshëm!

ENOR Technologies Ltd. krijon faqe interneti unike (jo template te gatshëm free apo të blera), profesionale, 100% funksionale qe ju mundëson të arrini qëllimet dhe objektivat që keni për prezencën online, qofte si biznes apo për qellime personale.

Ne ju krijojmë një faqe interneti profesionale, efektive në promovimin e produkteve edhe shërbimeve tuaja tek klientela e synuar dhe mbi të gjitha me kosto të arsyeshme.

Pse të zgjidhni
ENOR Technologies Ltd

  • Realizojmë punën deri në detaje të vogla.

  • Aplikojmë Teknologjitë më të Fundit

  • Mirembajtje & Suport Teknik Falas 24/7

  • Shpejtësi, Siguri dhe Kosto Efektive

  • Eksperiencë 9 vjeçare me këto faqe interneti.

  • Hapesire & Bandwidth palimit ne serverat tanë

  • Teknologjitë më të fundit Cloud & SSD

  • 100% Sukses i Garantuar

Ju Rekomandojmë Të Lexoni

Nuk ka per momentin

Tregoji një miku për ne :

Menu
Hap chatin
1
Pershendetje! Si mund t'ju ndihmojmë? :)